MÖBLER / Bord / Konsolbord 7584417
nr 758 4417
Konsolbord
barockstil, 1800-tal, längd: 76, djup: 54, höjd: 79
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 maj 2012
kl 17:26:40
12/5 19:58:55